Skip to main content

Dla Pacjenta

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej kliniki.

Przed wizytą w klinice.

Poniżej przygotowaliśmy „niezbędnik pacjenta”, czyli zestaw informacji na temat terapii oraz tego, jak przygotować się do wizyty w klinice leczenia Medyczną Marihuaną CannaTherapy. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, by każda wizyta, dla Państwa wygody, przebiegała szybko i sprawnie.

Przygotowanie się do wizyty w naszej klinice sprowadza się do kilku prostych czynności. Procedura jest maksymalnie uproszczona tak, aby wizyta nie wiązała się z niepotrzebnymi utrudnieniami. Naszą klinikę wyróżnia fakt, iż jesteśmy ośrodkiem przyjaznym dla Pacjenta, gdzie dobro Pacjenta jest zawsze na pierwszym miejscu.

Krok 1

Rejestracja telefoniczna lub internetowa

Istnieją dwie możliwości rejestracji.

  • Telefoniczna pod numerem telefonu: 721-156-037.
  • Internetowa – wypełniając formularz rejestracyjny

Podczas rozmowy telefonicznej lub w odpowiedzi e-mail Pacjent uzyska wszystkie możliwe informacje na temat wizyty, w tym proponowany termin konsultacji i jej koszt.


Krok 2

Komplementacja dokumentów medycznych

Na wizytę należy przygotować skompletowaną dokumentację medyczną w formie elektronicznej lub papierowej. W miarę możliwości należy zabrać ze sobą kserokopie, aby można było je dołączyć do dokumentacji medycznej kliniki.


Krok 3

Wizyta – stacjonarna | wideo-rozmowa | telefoniczna

Wizyta odbywa się w prywatnym gabinecie lekarskim, domu Pacjenta, bądź w formie konsultacji on-line/telefonicznych.

Lekarz prowadzący decyduje o konieczności zastosowania i formie terapii, w razie potrzeby może zlecić dodatkowe konsultacje ze specjalistą odpowiednim dla danego przypadku.